• קרטינג בצפון

ברוכים הבאים למקום הכי מהיר בצפון הארץ. המקום בו האדרנלין תמיד בשיא וקצב פעימות הלב לא יורד אף פעם. כאן הניצחון הוא במקום השני רק להנאה. קארטינג על הדרך – נהנים במהירות שיא…

מאז שסוסים כבר לא משמשים ככלי הרכב הראשי של בני האדם, מהירות, מרוצים ומכוניות הפכו להיות מושא ההערצה והקנאה שלנו. במסלול קארטינג על הדרך תוכלו לשים סוף לקנאה בנהגי המרוץ ולהרגיש כמוהם לפחות ליום אחד.

 מסלול הקארטינג באתר "קארטינג על הדרך" נחשב לאחד המקצועיים בישראל, הן מבחינה בטיחותית, וכמובן, מבחינת ההנאה. רכבי הקארטינג מסוג "שומאכר" נחשבים לטובים ביותר בשוק, עם עוצמה ומהירות מטורפים ומאות מטיילים נהנים ממסלול ארוך במיוחד ומלא עיקולים המעצימים את חווית התחרות והנסיעה. תוכלו ליהנות מיום כיף עם המשפחה, החבר'ה או החברים לעבודה. תוכלו להתחרות אחד בשני או עם קבוצות שונות, להשתתף באחת הליגות המתקיימות במקום, להתחרות נגד השעון המתקתק, ליהנות מטורנירים שונים ולהרגיש, לשם שינוי, כמו מנצחים אמיתיים.

 "קארטינג על הדרך" שם דגש מיוחד על כל הנושא הבטיחותי. מסלול הקארטינג במתחם עומד בכל התקנים המחמירים האחראים על הנושא. בעזרת צוות המדריכים המנוסה, תדריך הבטיחות המקדים, ציוד המגן האישי וכמובן, אופי המסלול ההרפתקני אך הבטוח לחלוטין, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים – מאתר קארטינג על הדרך תצאו בריאים ושלמים בדיוק כפי שנכנסתם (אולי אפילו קצת יותר…).

 בנוסף למסלול הקארטינג, תמצאו באתר הפופולארי שולחן ביליארד מקצועי, פינות ישיבה, קפיטריה, טרמפולינה מקפיצה ואפשרות לרכיבת טרקטורונים לילדים (עד גיל 7). בכניסה למקום תזכו לכיבוד קל ופינוקים נוספים. בקיצור, אחלה מקום להעביר בו חצי יום לא רק לחובבי הנהיגה והמרוצים.

"קארטינג על הדרך" נמצא, כאמור, בצפון המדינה, על כביש 85 המוביל למג'דל כרום. מומלץ לתאם הגעתכם מראש על מנת לוודא כי המקום פתוח לקהל הרחב ולא סגור לטובת אירוע פרטי. המקום פתוח בכל ימות השבוע.

טלפון לבירורים והזמנת מקום – 050-5706437.

אז בין הנופש לחופש, בואו ליהנות מקצת אדרנלין והרבה הרבה מהירות… קארטינג על הדרך – הצד המהיר של הצפון.

קארטינג על הדרך שבצפון