מצפה עמוקה

כאשר אני מציגה את עצמי בכל פורום שהוא, המשפט השני שלי, אחרי נשואה + ילדים , זאת העובדה שאני תושבת מצפה עמוקה.העיניים והאוזניים מתחדדות לשמע מקום מגוריי , את גרה במקום הכי יפה בארץ , אני מחייכת ומאשרת  , יש לך בוודאי צימרים. מקום קסום השוכן בגובה של 750 מטר מעל פני הים, עם מעט תושבים , שוכן בתוך יער ביריה , מסביב אורנים , ברושים , עצי תאנה,כאשר אומרים "ארץ זבת חלב ודבש" מדברים על עמוקה. להתארח בה זה להיות בתוך חלום.בטיול רגלי קליל ונחמד מסביב לבתי המגורים ובתי ההארחה ניתן לצפות בנופי הארץ המרהיבים , עמק החולה נפרש בכל הדרו , רמת הגולן נראית במלואו הודה ואיך אפשר שלא לראות את החרמון ואפילו יש פינה שניתן לצפות בשקיעה ולהיפרד מהיום שהיה ,ולהתכונן ללילה, ברוגע ובשלווה עם קולות של טבע אמיתי ואורות של ישובים רחוקים.

כל בוקר להתעורר לתוך הטבע , לאוויר הנקי , לפסטוראליות ,לצפות בזריחה,זוהי הרגשה נפלאה, לצאת מהבית או מחדרי האירוח התחושה היא של גן עדן במלוא הדרו ותפארתו.

המתארחים במצפה עמוקה, בצימרים ,חשים באוירה הקסומה ,מטיילים במרחב העצום , באתרי העתיקות שמסביב , בבוסתנים , מעיינות , בהרים שמסביב , קברי צדיקים , מסעדות ויקבים , שפע של אווירה גלילית מיוחדת במינה.

מצפה עמוקה הוא מסוג המקומות שנזכרים בהם גם אחרי זמן רב ותמיד

מלווה בזיכרון של חופשה אין סופית.